Miałeś wypadek?

Skontaktuj się z nami!

  • 732-822-222
Napisz do nas

Współpraca

Docieramy do szerokiego grona odbiorców, jednak w dalszym ciągu nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest zdany na łaskę lub niełaskę agencji ubezpieczeniowych. W informowaniu społeczeństwa o tym, jak uzyskać odszkodowanie i walczyć o swoje prawa, tkwi ogromny potencjał.                                                                                     Dlatego chcemy zaoferować Ci korzystną formę współpracy.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Potrafisz docierać do ludzi dotkniętych skutkami wypadku,

  • Masz zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

  • Chcesz zarabiać na polecaniu naszej kancelarii i pozyskiwaniu klientów.  

OSKARUS Kancelaria Odszkodowawcza Lublin oferuje atrakcyjną prowizję za każdego poleconego/pozyskanego klienta. Możesz to traktować jako dodatkowe zajęcie lub w pełni oddać się współpracy, pomagać ludziom w potrzebie i zarabiać naprawdę solidne pieniądze.

To od Ciebie zależy, w jaki sposób zdecydujesz się na współpracę. Może to być artykuł na twoim blogu, zachęcający do skorzystania z usług kancelarii OSKARUS, baner reklamowy przekierowujący na naszą stronę, umieszczenie linków referencyjnych lub praca w terenie, gdzie masz dostęp do ludzi po wypadkach np. w szpitalu. Z jednym zastrzeżeniem – kierujemy się zasadą etycznego marketingu, dlatego żadne działania w sprzeczności z prawem nie wchodzą w grę. Reszta już zależy wyłącznie od Ciebie.

Jesteś gotowy, by podjąć współpracę? Skontaktuj się, a dostaniesz od nas wszystkie niezbędne narzędzia i informacje. Możesz zarobić od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Wysokość wynagrodzenia jest zależna od uszczerbku na zdrowiu.

Podejmij współpracę z naszą kancelarią odszkodowawczą już dziś!

SIŁA PRAWA JEST OLBRZYMIA!