Miałeś wypadek?

Skontaktuj się z nami!

  • 732-822-222
Napisz do nas

Dlaczego my

OSKARUS – stoimy na straży prawa poszkodowanego!

W kancelarii odszkodowawczej Oskarus w Lublinie pracują prawnicy oraz specjaliści ds. odszkodowań i ubezpieczeń, gotowi ruszyć Ci na pomoc. Dlatego, jeśli miałeś wypadek, bądź utraciłeś bliską osobę w wypadku – zgłoś się do nas. Nie czekaj, aż ubezpieczyciel zaproponuje Ci swoją, zaniżoną stawkę lub odmówi wypłaty. Im wcześniej podejmiesz odpowiednie kroki, tym skuteczniej uzyskasz należne Ci pieniądze.

Pamiętaj!

Powierzenie nam sprawy nic Cię nie kosztuje, prowizję pobieramy dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu roszczenia odszkodowawczego                 – to uczciwe prawda? Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i na podstawie zebranych informacji, proponujemy rozwiązanie, najbardziej dopasowane do konkretnej sytuacji.

Walczymy o dobro i należną wypłatę dla naszych klientów, a co najważniejsze jesteśmy w tym bardzo skuteczni. Nie daj się oszukać, możesz otrzymać odszkodowanie, nawet gdy zostało Ci odmówione bądź zaniżone.

Pracownicy kancelarii odszkodowawczej OSKARUS są w ciągłym kontakcie z klientem. Nie podejmujemy decyzji ugody bez zatwierdzenia przez klienta. Zawsze doradzamy co najlepiej zrobić w danej sytuacji, co się kalkuluje i czy warto przyjąć propozycję ugody z firmą ubezpieczeniową, czy lepiej podjąć dalsze kroki w celu wyegzekwowania wyższej kwoty. Ale decyzja zawsze należy do klienta.

Warunki naszej umowy są czytelne, uczciwe i nie posiadają żadnych kruczków. Kierujemy się zasadą przejrzystości i transparentności działań, a                                       zadowolenie naszych klientów to podstawa. Jako nieliczni stosujemy najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta:                                                               pieniądze za odszkodowanie są bezpośrednio wypłacane przez ubezpieczyciela na konto podane przez naszego klienta.

Jeśli chcesz mieć pewność, że powierzona praca zostanie wykonana na najwyższym poziomie, korzystaj z usług specjalistów. Planując malowanie                            mieszkania zgłaszasz się do malarza, który specjalizuje się w takich pracach, a nie do fachowca od wszystkiego. Prawda?                               Analogiczna sytuacja zachodzi w przypadku usług prawniczych i odszkodowawczych. Są prawnicy zajmujący się rozwodami, sprawami karnymi itp.     A nasi prawnicy z kancelarii Osakrus są wyspecjalizowani w dziedzinie prawa odszkodowawczego.

Jeśli zastanawiasz się jak uzyskać odszkodowanie zgłaszasz się do zaufanej kancelarii odszkodowawczej. Dlaczego? Ponieważ pracują tam fachowcy w uzyskiwaniu odszkodowań, mający doświadczenie i znający wszystkie prawne kruczki i zabiegi firm ubezpieczeniowych. Zajmujemy się sprawami, o których mamy pojęcie, wiemy co naszym klientom się należy i w jaki sposób to uzyskać. Dlatego jesteśmy tak skuteczni w tym, co robimy, a liczba naszych klientów wciąż wzrasta. Klient zadowolony to skarb i najlepsza reklama.

Zależy nam na Tobie – przekonaj się sam.

SIŁA PRAWA JEST OLBRZYMIA!